PAKETLER

Ağustos ayına özel indirimler sizleri bekliyor!

Doğum Fotoğrafları

– Doğum öncesinde hazırlık aşamasıyla başlar, sonrasında muhtemelen heyecandan hatırlamayacağınız anlar siz hiç farkında olmadan tüm detaylarıyla karelenir.
– Bebeğinizin dünyaya geldiği, annenin bile henüz göremediğiniz o ilk anları,
– Anneyle ilk karşılaşması, babanın ilk gördüğü anlar, diğer aile fertlerinin ilk buluşmaları,
– Annenin odaya gelip kucağına aldığı ilk anlar, emzirme fotoğrafları,
– Anne, baba, bebek (kardeşler) ile olan aile fotoğraflarını kapsar.

Yenidoğan / Aile / Bebek / Çocuk Fotoğrafları

-Yenidoğan bebek fotoğrafları çekimi doğum sonrası ilk 15 gün içinde gerçekleşmesi gerekir. Çünkü kemikleri henüz kıkırdak olan bebeklere istenilen şekil verilebiliyor, esnek kemikleri sayesinde. Sakın korkmayın, canları acımıyor. Aynı zamanda bu çekim oldukça detaylı bir çekim türüdür. Farklı konseptler ,oluşturabiliyoruz. Sepetler, kostümler, vs. Bunun yanı sıra bebeğinizin gülmeye başladığı, bakışlarının sağa sola kaymasından öte kontrollü olduğu, mimiklerini yavaş yavaş kullanmaya başladığı dönemleri de, ki bu 4 ay sonrası bile olabilir, tercih edebilirsiniz.
– Çocuk fotoğrafı çekimi esnektir, istek doğrultusunda farklı konseptler eşliğinde yapılabilir. Ya da dış mekanda, bir piknikte, parkta, bahçede, evde, odasında, kendini en rahat hissedeceği bir yerde, aileyle birlikte ya da tek olarak makineye bakma zorunluluğunu minimize ettiğimiz doğal bir şekilde de yapabiliriz.

Hamilelik Fotoğrafları

Bu çekim için zamanlama çok önemlidir. Çok riskli haftalara girmeden, göbek de çok düşmeden, yaklaşık olarak 29.-32. haftalar içerisinde yapılması gerekir. İsteğe bağlı olarak evde, ya da dış mekanda yapılabilir.
Hamilelik çekimleri çok keyifli geçer. Nasıl olacağını hiç bilmediğiniz bir hayat şeklinin başlamasına ramak kalmıştır, heyecanınız doruktadır ve emin olun çoğu kez bebekler aktif olarak bu çekime katılırlar… Annelerinin heyecanını hissedip ben burdayım sinyalleri verirler, müthiştir…
Hamilelik çekimi için ön hazırlık yapabilirsiniz. Bebeğinizin daha hiç giymediği en beğendiğiniz kıyafetleri, odası, babası:) çekim için kullanıma hazır olmalıdır.

Baby shower / Parti / Doğum günü Fotoğrafları

– Baby shower partileri de tıpkı hamilelik çekimleri gibi heyecan dolu geçer. Bu heyecana bir de çeşitli oyunlar, değişik lezzetler, hiç unutulmayacak sohbetler eklenince bambaşka bir gün yaşarsınız. Bu günü ileride hatırlamak için yıllar sonra o karelere baktığınızda yüzünüzde her defasında aynı gülümseme olacak… Parti, tüm detaylarıyla ince ince karelenir..
– Doğum günü fotoğraf çekimi partinin başladığı saatten yarım saat öncesinde başlar. Bebeğinizin/çocuğunuzun tekli ve sizinle olan fotoğrafları alındıktan sonra parti detaylarının karelenmesiyle devam eder. Pasta kesimi, hediyeler, arkadaşlarıyla olan oyunlarının fotoğraflanması şeklinde sürer.

 

 

Albüm Bilgisi

 

1 Adet 30×45 Panoramik Albüm


Untitled-1