Fiyatlar

Çalışma şartlarımızı aşağıda görebilirsiniz. Çekim için anlaşıldığı takdirde aşağıdaki tüm çalışma şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Benden aldığınız/alacağınız hizmet detayları ile ilgili tüm sorularınızı mesai saatleri içerisinde telefonla yada 7/24 mail yoluyla bana iletebilirsiniz. Olağan en hızlı şekilde memnuniyetle cevaplamaya çalışıyorum..

Çekim süreçleri ve bu süreçlerin sonrasında elinize geçecek ürünlerle ilgili; prensip olarak ve kolaylık olsun diye çekim/ürün seçeneklerini paketlere ayırmıyorum. Siz kendi paketinizi kendi istediğiniz şekilde oluşturun istiyorum. Böylece “şunu eklesek, bunu çıkarsak nasıl olur?” diye karışıklık yaşamıyoruz.

Size öncelik tanıyabilmem açısından,benimle çalışmaya karar verdiğinizi en erken şekilde bana bildirmeniz sağlıklı olacaktır.
 • HAMİLELİK FOTOĞRAFLARI  (500 TL)

  Hamilelik çekimi, doğum öncesinde kararlaştırılan bir gün ortalama 2 , 3 saatlik bir çekim sürecini kapsar. Bu süreç evinizde olacağı gibi dış mekanda da gerçekleştirilebilir. Kıyafet seçimi, kullanılabilecek aksesuarlar için karşılıklı görüşmek iyi olacaktır. Hamilelik çekimi 28. haftadan itibaren yapılabilir. Göbeğin düşmediği durumlarda çekim 32. ve 33. haftalara kadar yapılabilir.

 • DOĞUM FOTOĞRAFLARI  (500 TL)

  Çekim sezeryan dogumlarda dogum saatinden 1 saat önce hazırlık ile, normal dogumlarda 6 cm açılmadaha uygun itibari ile baslar. Hastane odasında son hamilelik fotoğraflarınız çekilir, doğumhane ya da ameliyathaneye giderken yapılan hazırlıklar, çevreden detay karelerin alınması ile devam eder. Bebegin dogum anı ve anne/baba ile ilk bulusması, diger aile fertleri ile karsılasma, bebek odası fotografları (izin verilen hastanelerde bebek odasının içinden verilmeyenlerde camdan), annenin odaya gelisi, bebekle ilk bulusma, emzirme anları ve çekirdek aile pozları ile sona erer. Yaklaşık 5 saatlik bir çalışma anlamına gelir.

  Doğum çekimi doğumun olacağı gün tamamlanır. Gece saatlerine denk gelen doğumlarda doğum sonrası aile fotoğrafları çekimi için ertesi günü çekimini öneriyorum. Doğum günü yaşanan bir aksilikden dolayı ikinci güne sarkan çekimlerden çekim bedelinin yarısı alınacaktır.

 • YENİDOĞAN // AİLE // BEBEK // ÇOCUK FOTOĞRAFLARI ( 750 TL)

  Yenidoğan bebek fotoğrafları çekimi doğum sonrası ilk 15 gün içinde gerçekleşmesi gerekir. Bu çekim oldukça detaylı bir çekim türüdür.Ancak bebeğinizin gülmeye başladığı, bakışlarının sağa sola kaymasından öte kontorollü olduğu, mimiklerini yavaş yavaş kullanmaya başladığı dönemleri de, ki bu 4 ay sonrası bile olabilir, tercih edebilirsiniz. Çocuk fotoğrafı çekimi esnektir, istek doğrultusunda farklı konseptler eşliğinde yapılabilir. Dış mekanda, bir piknikte, parkta, bahçede, evde, odasında, kendini en rahat hissedeceği bir yerde, aileyle birlikte ya da tek olarak makineye bakma zorunluluğunu minimize ettiğimiz doğal bir şekilde de yapabiliriz.

 •  BABYSHOWER // DOĞUM GÜNÜ // PARTİ FOTOĞRAFLARI (500 TL)

  Organizasyonun mekanı ve gelecek kişi sayısına da bağlı olarak bazı değişiklikler olabilir ama özet olarak; parti başlangıç saatinden yarım saat önce mekanda oluyorum, aile ve bebeğinizin tekli fotoğraflarını aldıktan sonra parti çekimine geçiyorum. Hazırlanan süsleri, yiyecekleri fotoğraflıyorum. Gelen konuklarla birlikte grup grup toplu fotoğraflar alıyorum. Pasta kesimi ve hediye açma süreçlerinde de yanınızda oluyorum. Bu bahsedilen süreç 3 saat kadar sürüyor.

 •  Hikaye Klibi (500 TL)

   

ÖNEMLİ BİLGİLER

 • Ödemenin yarısı rezervasyon alındığı gün, diğer yarısı çekim günü alınır.
 • Doğuma acil ulaşılması gereken durumlarda, gece 00:00’dan sonra gelinen ve dönülen doğumlarda ulaşım ücreti ek olarak alınır. Taksi fişi aileye verilir.
 • Şehir merkezinin dışında kalan yerlerde yapacağımız çekimler için ek ücret talep edilecektir..
 • Fotoğrafları facebook üzerinden gizli albüm şeklinde sadece sizin görebileceğiniz şekilde paylaşıyoruz. Facebook dışında fotoğrafları görüp seçimi ordan da tamamlamak isterseniz Fotoğrafları dvd ile adresinize gönderebiliriz..
 • Paketiniz 4 hafta sonra kargo veya Halkalı ofisimizden teslim edilir. Albümlü paketlerde bu süre 4 ile 6 hafta arasındadır.
 • Albümler karşı ödemeli olarak gönderilecektir.
 • Tüm fotoğraflar DVD ile .JPG formatta yüksek çözünürlükte teslim edilecektir.
 • Raw (Ham) Fotoğrafları teslim almak ek ücretlidir. (50TL)